Nová Daily. Změňte perspektivu vašeho podnikání

Je to mnohem víc než užitkové vozidlo. Nová Daily podvozek s kabinou je navržena tak, aby vám pomohla provozovat vaše podnikání udržitelně a ziskově. Technologie New Daily slouží řidiči: když trávíte většinu svého pracovního dne za volantem, chcete, aby vaše pohodlí a zážitky z jízdy byly na špičkové úrovni. Během své čtyřicetileté historie společnost Daily průběžně zlepšovala své životní a řidičské zkušenosti na nejvyšší úroveň v oboru.
Iveco daily podvozek
Kabina podvozku New Daily zahrnuje konektivitu pro odemknutí zcela nového světa vysoce personalizovaných služeb přesně přizpůsobených vašemu použití vozidla a vašim požadavkům.
Je to vaše kompletní dopravní řešení na míru pro vaše podnikání.

3 fakta o IVECO Daily podvozku


Spotřeba paliva a náklady na údržbu

  • úspora až 10%
ico-consuption
AŽ 10% ÚSPORA PALIVA S VYSOCE ÚČINNOU TECHNOLOGIÍ DAILY
Motory nové Daily se vyznačují nízkou spotřebou paliva díky novým funkcím jako je nové elektronicky řízené turbodmychadlo s proměnlivou geometrií, exkluzivní pneumatiky třídy A Super Eco Low Rolling speciálně navržené pro Daily a systém Start & Stop.
AŽ 10% ÚSPORA V NÁKLADECH NA ÚDRŽBU
Vylepšení produktu a delší intervaly výměny oleje přinášejí významné úspory až 10 % nákladů na údržbu v městském provozu.

Celková hmotnost vozidla

  • Od 3,3 do 7 tun
ico-weight
Ať už je vaše poslání jakékoli, najdete zde perfektní denní dodávku pro vaše podnikání s nejširší nabídkou v oboru. Přizpůsobte si svůj Daily z doslova nekonečné dostupnosti řešení karoserií a vyberte si verzi, která splňuje vaše požadavky na dopravu: panelová dodávka, poloprosklená a prosklená dodávka.
3,3 - 7,2 tun
chassis cab
Chassis Cab
3,3 - 7 tun
crew cab
Crew Cab
3,5 - 7,2 tun
chassis cowl
Chassis Cowl

Možnosti karoserie

  • Nejširší nabídka v oboru
icon-range
Daily je navržena tak, aby nabídla prakticky nekonečné možnosti karoserie, což usnadňuje přizpůsobení vašim specifickým potřebám. Je ideální pro vysoce specializované a náročné úpravy, jako je například záchranné vozidlo, zadní sklápěč, tři boční sklápěče nebo sanitka.