VOLNÉ MÍSTO NA PRACOVNÍ POZICI

Prodejce nákladních a užitkových vozidel

Chci se stát prodejcem
prodejce

Kontaktujte Michealu Poklopovou

Náplň práce

  • aktivní prodej mimo prodejní pobočku - v přiděleném regionu
  • prezentace nabízených produktů + odborné poradenství
  • zpracování cenových nabídek a poptávek
  • sběr informací
  • práce ve firemním systému
  • získávání nových zákazníků
  • budování vztahů se stávajícími zákazníky

Nabízíme

  • zaměstnání u stabilní a neustále se rozvíjející společnosti s dobrým jménem
  • po zapracování doba neurčitá
  • práce v kolektivu
  • firemní bonusy a speciální prémie, akce
  • profesní seberealizace
  • zvyšování si odborné kvalifikace při zaměstaní
  • motivující finanční ohodnocení s profesním i finančním růstem

Požadujeme

  • vysoké pracovní nasazení s chutí pracovat
  • komunikační schopnosti, znalost MS Office
  • přátelské a otevřené chování
  • bezúhonnost, spolehlivost, kolektivnost
  • časová flexibilita
  • úplné SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou automobilového průmyslu nebo strojního zaměření
  • praxe s prodejem vozidel alespoň 1 rok
  • znalosti produktů a doplňků nákladních vozidel!
  • AJ výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B,C

Autotronik

  • zajištění  náročných činností v oblasti údržby, diagnostiky a oprav nákladních, osobních motorových vozidel
  • zajištění náhradních dílů
  • dodržování standardů  výrobce
  • vedení evidence  o provedených opravách a prohlídkách
  • provádění testovacích jízd

Nabízíme

  • perspektivní zaměstnání u stabilní, neustále se rozvíjející společnosti s dobrým jménem
  • profesní seberealizaci  + možnost zaškolení pro montáž a cejchování tachografů
  • zvyšování si odborné kvalifikace při zaměstnání ve školícím centru IVECO ČR Vysoké Mýto – zvýšení fin. ohodnocení a profesního růstu
  • zvláštní prémie, příspěvky na penzijní pojištění, firemní stravování atd…
  • pracovní doba  od 6:00 hod. do 14:30 hod
  • ubytování

Požadujeme

  • loajálnost + vysoké pracovní nasazení s chutí pracovat
  • bezúhonnost, spolehlivost, schopnost práce v kolektivu
  • flexibilitu , loajalitu
  • vyučení v oboru nebo prokazatelná praxe na obdobné pozici, znalost diagnostiky motorových vozidel
  • ŘP sk.C
  • manuální zručnost, spolehlivost
  • zdravotní způsobilost

Automechanik

Náplň práce

  • diagnostika poruch a stavu vozidel AVIA, IVECO
  • stanovení způsobu opravy
  • provedení opravy
  • provádění údržby, prohlídek a záručních oprav
  • posuzování opetřebení a funkční způsobilosti vozidla
  • provádění generálních oprav a zkušebních jízd

Nabízíme

  • firemní bonusy a speciální prémie , akce
  • motivující finanční ohodnocení s profesním a finančním růstem
  • zvyšování si odborné kvalifikace při zaměstnání ve školícím centru IVECO ČR Vysoké Mýto a na platformě online IVECO - zvýšení fin. ohodnocení
  • zvláštní prémie, příspěvky na penzijní/životní pojištění, firemní stravování atd.
  • pracovní doba od 6:00 hod. do 14:30 hod.
  • možnost ubytování

Požadujeme

  • vysoké pracovní nasazení s přirozenou chutí pracovat
  • časovou flexibilitu, loajálnost
  • vzdělání minimálně střední odborné (vyučen obor automechanik)
  • řidičský průkaz skupiny B, C
  • praxe v oboru