Prodej a servis
vozů IVECO

...
+420 321 781 169
Pracovní dny 6:00 - 16:00

Náhradní díly Iveco

Poptávka náhradních dílů:
Telefon: 321 781 555
Volejte v pracovní dny 6 - 16 hodin

Telefon: 724 289 091

Poptat náhradní díly
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
iveco

Originální díly

Originální náhradní díly jsou to nejlepší, co svému vozidlu můžete nabídnout. Vysoce kvalitní provedení, nejpřísnější testování ale i propracovaný logistický systém, vysoká naskladněnost ND a poprodejní služby zaručí, že se Vaše vozidla zdrží v servisu co nejkratší možnou dobu a ztrátovost provozu tak bude minimální.

Alternativní díly

V rámci úspor můžeme nabídnout také náhradní díly alternativních výrobců (druhovýrobu), ale i výrobky dodávané do prvovýroby. Kvalita se odvíjí od ceny, záleží na domluvě. Jedná se především o díly karoserie, elektroinstalace, ale i brzdové soustavy, výfukové potrubí, motorové prvky a další.

REMAN

Jedná se o originální díly výměnným způsobem, pro které platí stejné záruční i kvalitativní podmínky jako na originální díly. Je to další způsob, jak ještě více ušetřit na nákladech a přitom dopřát svému vozu tu největší kvalitu. Nehledě na ekologickou úsporu v rámci recyklace materiálu.
 

Do tohoto programu se řadí:

  • alternátory
  • startéry
  • turbodmychadla
  • spojky
  • vstřikovače
  • jednotky AD-blue
  • polomotory …

Opravené náhradní díly

Sortiment ND doplňujeme také opravenými díly jako alternátory, startéry, vstřikovací čerpadla vstřikovače, které sami opravujeme. Za tyto díly požadujeme Váš poškozený díl (použitelný pro opravu), popřípadě nám tu můžete Váš díl nechat a my Vám naceníme jeho opravu.
Jsme si vědomi, že cena dodávky a služby jsou pro současné provozovatele rozhodující; víme, že pokuty za pozdní doručení a promeškané termíny způsobené závadami dílů mohou být vyšší než vlastní cena dílu. 

Sháníte náhradní díly na vozy Iveco? Kontaktujte nás

Pro urychlení reakce na dotaz, či požadavek Vám doporučujeme uvést Vaše telefonní číslo.
Pro náhradní díly doporučujeme uvést typ vozurok výrobyposledních 7 znaků označení podvozku (VIN).
Poptávka náhradních dílů:
Telefon: 321 781 555
Volejte v pracovní dny 6 - 16 hodin

Telefon: 724 289 091

Poptat náhradní díly
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Novinky
Důležité upozornění na nelegálně šířené fotografie Iveco Stralis
Novinka IVECO
Důležité upozornění na nelegálně šířené fotografie Iveco Stralis V posledních dnech byly na některých kanálech sociálních médií publikovány fotografie 'údajně' zobrazující nový model IVECO Stralis. Jedná pouze o jednu ze studií a snímky byly pořízeny nelegálně.
Testování nového Stralisu na akci „IVECO X-DAY“
Novinka IVECO
Testování nového Stralisu na akci „IVECO X-DAY“ Společnost IVECO uspořádala 26. října 2018 v pískovně ve Valticích v jihomoravském regionu prezentační akci vozidel Stralis X-Way určených jak na silnici, tak do terénu. Pro zákazníky z České republiky, Slovenska a Rumunska byl připraven zajímavý program, během kterého si mohli zájemci vyzkoušet jízdní vlastnosti nových vozidel a zároveň získat potřebné technické a obchodní informace.
IVECO vítá osvobození vozidel na zemní plyn od dálničního mýta v Německu, které urychlí přechod k zelené logistice po celé Evropě
Novinka IVECO
IVECO vítá osvobození vozidel na zemní plyn od dálničního mýta v Německu, které urychlí přechod k zelené logistice po celé Evropě Německý parlament schválil zákon, kterým jsou vozidla na stlačený a zkapalněný zemní plyn (CNG a LNG) od 1. ledna do 31. prosince 2020 osvobozeny od povinnosti platit dálniční mýto.
IVECO triumfovalo na Velké ceně Mistrovství Evropy tahačů FIa 2018 s týmem „Die Bullen von IVECO Magirus“
Novinka IVECO
IVECO triumfovalo na Velké ceně Mistrovství Evropy tahačů FIa 2018 s týmem „Die Bullen von IVECO Magirus“ Týden před poslední Velkou cenou ve španělské Jaramě získalo IVECO titul celkového vítěze Mistrovství Evropy tahačů FIA 2018. Jochen Hahn, který usedá za volant svého IVECO Stralisu, získal titul mistra Evropy v závodech tahačů FIA už popáté v historii.
Více novinek
AUTOCENTRUM HÁJEK, spol. s r.o.
+420 321 781 169
Pracovní dny 6:00 - 16:00

AUTOCENTRUM HÁJEK, spol. s r.o.

Lžovická 301,
281 26, Týnec nad Labem

Zobrazit na mapě