Prodej a servis
vozů IVECO

...
+420 321 781 169
Pracovní dny 6:00 - 16:00

Náhradní díly Iveco

Poptávka náhradních dílů:
Telefon: 321 781 555
Volejte v pracovní dny 6 - 16 hodin

Telefon: 724 289 091

Poptat náhradní díly
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
iveco

Originální díly

Originální náhradní díly jsou to nejlepší, co svému vozidlu můžete nabídnout. Vysoce kvalitní provedení, nejpřísnější testování ale i propracovaný logistický systém, vysoká naskladněnost ND a poprodejní služby zaručí, že se Vaše vozidla zdrží v servisu co nejkratší možnou dobu a ztrátovost provozu tak bude minimální.

Alternativní díly

V rámci úspor můžeme nabídnout také náhradní díly alternativních výrobců (druhovýrobu), ale i výrobky dodávané do prvovýroby. Kvalita se odvíjí od ceny, záleží na domluvě. Jedná se především o díly karoserie, elektroinstalace, ale i brzdové soustavy, výfukové potrubí, motorové prvky a další.

REMAN

Jedná se o originální díly výměnným způsobem, pro které platí stejné záruční i kvalitativní podmínky jako na originální díly. Je to další způsob, jak ještě více ušetřit na nákladech a přitom dopřát svému vozu tu největší kvalitu. Nehledě na ekologickou úsporu v rámci recyklace materiálu.
 

Do tohoto programu se řadí:

  • alternátory
  • startéry
  • turbodmychadla
  • spojky
  • vstřikovače
  • jednotky AD-blue
  • polomotory …

Opravené náhradní díly

Sortiment ND doplňujeme také opravenými díly jako alternátory, startéry, vstřikovací čerpadla vstřikovače, které sami opravujeme. Za tyto díly požadujeme Váš poškozený díl (použitelný pro opravu), popřípadě nám tu můžete Váš díl nechat a my Vám naceníme jeho opravu.
Jsme si vědomi, že cena dodávky a služby jsou pro současné provozovatele rozhodující; víme, že pokuty za pozdní doručení a promeškané termíny způsobené závadami dílů mohou být vyšší než vlastní cena dílu. 

Sháníte náhradní díly na vozy Iveco? Kontaktujte nás

Pro urychlení reakce na dotaz, či požadavek Vám doporučujeme uvést Vaše telefonní číslo.
Pro náhradní díly doporučujeme uvést typ vozurok výrobyposledních 7 znaků označení podvozku (VIN).
Poptávka náhradních dílů:
Telefon: 321 781 555
Volejte v pracovní dny 6 - 16 hodin

Telefon: 724 289 091

Poptat náhradní díly
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Novinky
Ekologie hraje prim. IVECO se na veletrhu zaměřilo na udržitelné technologie
Novinka IVECO
Ekologie hraje prim. IVECO se na veletrhu zaměřilo na udržitelné technologie Společnost IVECO představila své portfolio udržitelných řešení pro všechny aplikace v segmentu lehkých a středních užitkových vozidel se specifickým zaměřením na špičkovou technologii Natural Power CNG. Představila také nové Daily 4×4.
Úspěšný Dakar 2019. Třetí místo a čtyři vozy IVECO v první desítce
Novinka IVECO
Úspěšný Dakar 2019. Třetí místo a čtyři vozy IVECO v první desítce 41. ročník nejtěžšího závodu na světě po ujetých 5 000 kilometrech v extrémně náročném terénu dospěl do svého konce. Gerard de Rooy dosáhl v celkové klasifikaci na třetí místo a získal pro tým PETRONAS De Rooy IVECO další pódiové umístění. Týmu se podařilo dopravit svá čtyři vozidla až k poslednímu kontrolnímu stanovišti a se všemi skončit v nejlepší desítce.
Tým PETRONAS De Rooy IVECO je připraven poměřit síly v nejtěžším rallye závodě na světě, na Dakaru 2019
Novinka IVECO
Tým PETRONAS De Rooy IVECO je připraven poměřit síly v nejtěžším rallye závodě na světě, na Dakaru 2019 Tým PETRONAS De Rooy IVECO se zúčastní 41. ročníku Dakarské Rallye se čtyřmi nákladními vozy IVECO Powerstar, za jejichž volant usedne Gerard De Rooy; Federico Villagra; Ton van Genugten; a zkušený jezdec Maurik van den Heuvel.
Důležité upozornění na nelegálně šířené fotografie Iveco Stralis
Novinka IVECO
Důležité upozornění na nelegálně šířené fotografie Iveco Stralis V posledních dnech byly na některých kanálech sociálních médií publikovány fotografie 'údajně' zobrazující nový model IVECO Stralis. Jedná pouze o jednu ze studií a snímky byly pořízeny nelegálně.
Více novinek
AUTOCENTRUM HÁJEK, spol. s r.o.
+420 321 781 169
Pracovní dny 6:00 - 16:00

AUTOCENTRUM HÁJEK, spol. s r.o.

Lžovická 301,
281 26, Týnec nad Labem

Zobrazit na mapě