Servis, do kterého vidíte

V Autocentru Hájek si zakládáme na osobním a poctivém přístupu. Nejde o frázi. Během  servisu nebo opravy můžete své vozidlo kdykoliv zkontrolovat. Vždy tak máte přehled, co se s vaším vozem právě děje. Jednotlivé díly u nás nekončí hned v koši, ale snažíme se je opravit. Za nové je měníme, je-li to skutečně nezbytné.

Dáváme vám bonusy a komplexní služby

  • Našich stálých klientů si vážíme. Věrnost u nás odměňujeme slevami se zajímavým bonusem na základě Servisní smlouvy.
  • O vaše nákladní nebo dodávkové vozidlo se postaráme po všech stránkách – zajistíme opravu tachografu, měření emisí, přípravu i absolvování STK, kompletní DIESEL SERVIS, servis klimatizací, řešíme pojistné události
  • Specializujeme se na zakázkovou výrobu a opravy nástaveb. Opravíme nebo zrealizujeme téměř každou vaši nástavbu - nabízíme  skříňové nástavby, valníkové nástavby, sklápěcí nástavby, nosiče kontejnerů i příslušenství  typu hyraulických nákladních jeřábů. 
  • Součástí našeho zázemí je velký lakovací box pro nákladní vozidla. Provádíme lakýrnické práce celých nákladních vozů i jednotlivých dílů a různých konstrukcí.
  • Nabízíme také ekologickou likvidaci autovraků. Všechny odpady důsledně třídíme, abychom chránili životní prostředí, zároveň také dodržujeme normu EMS. Na vás bude pouze vozidlo odhlásit spolu s námi vydaným potvzením o likvidaci.
 
Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás, tým servisu Autocentra Hájek.

Objednávka do servisu

Servisní technik IVECO

Lukáš Sládek

724 289 092

321 781 169

lukassladek@ivecohajek.cz

 
Servisní technik IVECO

Karolína Debelková

722 173 408

servis@ivecohajek.cz

Otvírací doba

Po - Pá: 6.00 - 16.00

Poptat servis
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.