Prodej a servis
vozů IVECO

...
+420 321 781 169
Pracovní dny 6:00 - 16:00

Terénní vozidla

2.6 - 7 tun
18 tun a více

Nové vozy Strails Hi-Way

Stanovte si vysoké cíle. Nový Stralis představuje vynikající řešení dnešních a budoucích potřeb dálkové dopravy. Je jediným vozem ve své třídě, který nabízí tak širokou a integrovanou řadu funkcí za optimální náklady.
Je také nejlepší z hlediska hospodárnosti a výkonnosti, a to díky novým motorům Euro VI a dále díky technologii na minimalizaci provozních nákladů založené z části na vyšším točivém momentu a výkonu motoru.
 
Kabina nového Stralisu se vyznačuje nezaměnitelným stylem, bezkonkurenčním komfortem a revoluční technologií:
  • od systému ergonomie řidiče IVECONNECT
  • ovládáním sedadla, lůžek
  • přes úložné prostory a materiály
  • až k barevnému provedení
 
Vše v novém Stralisu je navrženo pro lepší kvalitu práce a pobytu na palubě.
 
 
A s nejnižší spotřebou paliva ve své třídě, vůbec kdy nejvyšší spolehlivostí a zůstatkovými hodnotami a okamžitým, přístupným servisem, nyní nabízí nejlepší provozní náklady po celou životnost vozidla.
EG1C6891EG1C7681EG1C8320EG1C8295EG1C8002EG1C8629stralis-hi-way

Vysoký jízdní komfort

Vnitřní prostor byl úplně přepracován. Nová funkční a ergonomická palubní deska byla vyrobena s maximálním smyslem pro detail za použití špičkových nereflexivních měkčených materiálů (povrchová úprava je dosažena pomocí stejných procesů jako u prémiových osobních automobilů). 
 
Pro maximální bezpečnost jsou všechny ovladače umístěny okolo přístrojové desky a středového panelu a jsou snadno viditelné a dosažitelné, aniž byste se museli zvednout ze sedadla.
Každý detail nového Stralisu je navržen tak, aby zvýšil kvalitu pobytu na palubě včetně nového volantu s integrovanými ovladači telefonu a rádia, pneumatického systému nastavení volantu a nového vyhřívaného a ventilovaného sedadla s nastavitelnou výškou a zabudovaným bezpečnostním pásem.
 
K zajištění bezkonkurenčního komfortu řidiče byla dále vylepšena již tak prvotřídní odolnost kabiny proti hluku a úroveň hluku v interiéru byla snížena o více než 1 decibel.

Vysoký komfort odpočinku

Spací prostor nabízí nové vysoce komfortní lůžko:
  • 80 cm široké a přes dva metry dlouhé
  • vybavené dřevěným roštem a super- pohodlnou matrací
  • opěradlo sedadla s možností lůžkové úpravy ideální pro krátké zastávky k odpočinku
 
Eventuálně je k dispozici úložné lůžko, které se uprostřed sklápí a přemění se na příruční stolek. Horní lůžko lze snadno sklopit nebo složit úplně do stěny, což činí kabinu ještě prostornější.
 
K dispozici je rovněž nezávislá klimatizace o nízké hlučnosti a nízké spotřebě zabudována do střešního panelu, která zajišťuje příjemnou teplotu v kabině i při vypnutém motoru.

Vše na správném místě

Rozložení interiéru nového Stralisu je navrženo tak, aby bylo také příjemné pro řidiče.
 
Rozměry a počet schránek spolu s úložnými prostory na dokumenty, láhve, mapy a nářadí byly navýšeny na 32 – což je více než v kabinách všech největších konkurentů. Jejich celková kapacita se zvýšila o 30 litrů ve srovnání s předešlým modelem.
 
Kabina je dále vybavena dvěma prostornými, osvětlenými ložnými prostory, které jsou přístupné jak z vnitřní tak z vnější strany. Dále jsou k dispozici dva vnější úložné prostory k ukládání nářadí a pracovního oděvu.
 
Lednička obsahuje držák na láhve a pro delší cesty může být instalována maxi-lednička s objemem 50 litrů.
Poptat nové vozidlo
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
AUTOCENTRUM HÁJEK, spol. s r.o.
+420 321 781 169
Pracovní dny 6:00 - 16:00

AUTOCENTRUM HÁJEK, spol. s r.o.

Lžovická 301,
281 26, Týnec nad Labem

Zobrazit na mapě